Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Settings
it: Impostazioni

en: Default
it: Predefinito

en: Always
it: Sempre

en: Never
it: Mai

en: First term
it: Primo termine
