Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ
