Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: First term
ku: بڕگەی یەکەم
