Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Settings
te: అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ
