Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Never
th: ไม่เคย

en: First term
th: คำศัพท์ตัวแรก
