Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Always
tr: Her zaman

en: Never
tr: Asla

en: First term
tr: İlk terim
