Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Disabled
vi: Tắt

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Default
vi: Mặc định

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Never
vi: Không bao giờ

en: First term
vi: Từ liệu đầu tiên
