Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Disabled
ar: معطل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Never
ar: أبدا

en: First term
ar: أول مصطلح
