Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Default
ast: Predefiníu

en: Never
ast: Nunca
