Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Disabled
be: Выключана

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: First term
be: Першы тэрмін
