Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Settings
de: Einstellungen

en: Default
de: Standard

en: Always
de: Immer

en: Never
de: Nie

en: Taxonomy menu
de: Taxonomiemenü

en: First term
de: Erste Bedingung
