Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: First term
dz: དོན་ཚིག་དང་པ།
