Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Always
el: Πάντα

en: Never
el: Ποτέ

en: First term
el: Πρώτος όρος
