Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Never
eo: Neniam

en: First term
eo: Unua termino
