Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Default
fil: Pamantayan

en: First term
fil: Unang kataga
