Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: Never
gl: Nunca

en: Taxonomy menu
gl: Menú de taxonomía

en: First term
gl: Primeiro termo
