Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: First term
hi: पहला टऱम
