Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: Always
id: Selalu

en: Never
id: Tidak pernah

en: First term
id: Istilah pertama
