Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Disabled
ja: 無効

en: Settings
ja: 設定

en: Default
ja: デフォルト

en: Always
ja: 必須

en: Never
ja: なし

en: First term
ja: 1番目の用語
