Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: Never
nn: Aldri

en: First term
nn: Fyrste ordet
