Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Taxonomy menu
pl: Menu taksonomii

en: First term
pl: Pierwszy termin
