Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: First term
fa: اولین کلمه
