Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Home
ps: کور

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Never
ps: هيڅکله
