Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: Never
sl: Nikoli

en: First term
sl: Prvi termin
