Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Never
af: Nooit

en: First term
af: Eerste term
