Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Never
az: Heç vaxt

en: First term
az: Birinci termin
