Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Never
bg: Никога

en: First term
bg: Първи елемент
