Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: First term
bo: ཐ་སྙད་དང་པོ
