Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: First term
ca: Primer terme
