Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Disabled
et: Keelatud

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: First term
et: Esimene termin
