Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: First term
eu: Lehenengo terminoa
