Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Always
fi: Aina

en: Never
fi: Ei koskaan

en: First term
fi: Ensimmäinen termi

en: Last term
fi: Viimeinen kausi
