Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Settings
fr: Paramètres

en: Default
fr: Par défaut

en: Always
fr: Toujours

en: Never
fr: Jamais

en: First term
fr: Premier terme
