Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Disabled
he: מושבת

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Never
he: אף פעם

en: First term
he: נושא ראשון
