Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Settings
is: Stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Always
is: Alltaf

en: Never
is: Aldrei
