Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: Never
kk: Ешқашан

en: First term
kk: Бірінші термин
