Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: First term
lt: Pirmas apibūdinimas
