Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: First term
lv: Pirmais termins
