Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Settings
mr: संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Never
mr: कधीही नाही
