Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Default
oc: Per defaut

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: First term
oc: Primièr tèrme
