Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Home
pt: Início

en: Disabled
pt: Desativado

en: Settings
pt: Definições

en: Default
pt: Predefinido

en: Never
pt: Nunca

en: First term
pt: Primeiro termo
