Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: First term
sk: Prvý termín
