Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Never
sq: Asnjëherë

en: First term
sq: Termi i parë
