Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Never
ta: இல்லை

en: First term
ta: முதல் சொல்
