Taxonomy Menu Trails (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Settings
uk: Налаштування

en: Default
uk: Базово

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Taxonomy menu
uk: Меню таксономії

en: First term
uk: Перший термін

en: Term path
uk: Шлях терміна

en: Last term
uk: Останній термін
