Taxonomy Menu UI (2.0.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Weight
nl: Gewicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Parent item
nl: Bovenliggend onderdeel

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Menu link title
nl: Titel van menulink

en: Provide a menu link
nl: Voer een menulink in

en: Available menus
nl: Beschikbare menu's

en: The menus available to place links in for this content type.
nl: De menu's waarin links voor dit inhoudstype geplaatst kunnen worden.

en: Default parent item
nl: Standaard bovenliggend onderdeel

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
nl: Selecteer het menu-onderdeel dat standaard als bovenliggend onderdeel van een nieuwe link wordt gebruikt.

en: Shown when hovering over the menu link.
nl: Wordt getoond wanneer met de cursor over de menulink wordt bewogen.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
nl: Menulinks met lager gewicht worden weergegeven voor links met een hoger gewicht.

en: Per-content type menu settings
nl: Menu-instellingen per inhoudstype

en: Menu machine name
nl: Systeemnaam van het menu

en: The selected menu item is not under one of the selected menus.
nl: Het geselecteerde menu-item valt niet onder één van de geselecteerde menu's.
