Taxonomy Menu UI (3.0.1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Weight
jv: Urutan

en: Parent
jv: Induk

en: Parent item
jv: Item indhukan

en: Menu settings
jv: Sétingan menu

en: Menu link title
jv: Judul pranala menu

en: Provide a menu link
jv: Sediaknā pranala menu

en: Available menus
jv: Menu sing cumawis

en: The menus available to place links in for this content type.
jv: Menu bisa diwenehi pranala sākā tipe konten iki.

en: Default parent item
jv: Indung item gawan

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
jv: Pilihānā item menu sing dadi indhung gawan kanggo pranala anyar nang form panulisan konten.

en: Shown when hovering over the menu link.
jv: Ditampilna yén kursor ngliwati ndhuwur pranala menu.
