Taxonomy Menu UI (3.0.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Parent item
sl: Starševski element

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Menu link title
sl: Naslov povezave v meniju
