Taxonomy Menu UI (3.0.2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Weight
ku: سەنگ

en: Parent
ku: باوان

en: Parent item
ku: بڕگه‌ی باوان

en: Menu settings
ku: ڕێکخستنەکانی پێڕست

en: Menu link title
ku: ناونیشانی بەستەری پێڕست

en: Provide a menu link
ku: دابینکردنی بەستەرێکی پێڕست
