Taxonomy Menu UI (3.0.2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Weight
lv: Svars

en: Parent
lv: Vecāks

en: Parent item
lv: Vecāka elements

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Menu link title
lv: Izvēlnes saites nosaukums

en: Provide a menu link
lv: Nodrošināt izvēlnes elementu

en: Available menus
lv: Pieejamās izvēlnes

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
lv: Izvēlieties noklusēto izvēlnes elementu, zem kura lietoājam tiks piedāvāts izvietot viņa satura autorēšanas formā izveidoto izvēlnes elementu.

en: Shown when hovering over the menu link.
lv: Tiek rādīts, kad lietotājs norāda uz izvēlnes elementu.
